Start Rozgrywki Drużyny Zawodnicy Sezony
Login:
Hasło:
 [załóż konto]

WŁA-BASKET już po raz dziesiąty

(dave - 2 czerwca 2014)

POLECAMY SERWISY


Sportowe Kaszuby.pl
Halowe.ligi.pl






TERMINARZ | OBSADY | PANEL ADMINISTRATORÓW

Międzywojewódzka Liga Gimnazjalna 2010/2011 / ZSS Kobylnica
« powrót
ROZEGRANE MECZE
sobota, 19 marca 2011 r.
13:00 SALOS Rimaster Czaplinek - ZSS Kobylnica 64:32(16-4;14-14;8-8;26-6)
10:00 ZSS Kobylnica - Gimnazjum nr 3 Wejherowo 27:67(11-12;6-8;10-24;0-23)
sobota, 05 marca 2011 r.
00:02 ZSS Kobylnica - UKS Radowo Małe 20:0vo
sobota, 26 lutego 2011 r.
14:00 Siódemka I Sopot - ZSS Kobylnica 113:5(23-4;26-0;33-0;31-1)
11:00 Siódemka II Sopot - ZSS Kobylnica 49:6(14-0;6-0;11-6;18-0)
środa, 16 lutego 2011 r.
18:30 ZSS Kobylnica - Olimpijczyk Drawsko Pom. 10:115(2-20;2-37;2-28;4-30)
17:15 Basket Miastko - ZSS Kobylnica 90:7(16-4;33-0;22-3;29-0)
niedziela, 06 lutego 2011 r.
10:30 ZSS Kobylnica - Omega II Gdynia 0:20vo
niedziela, 19 grudnia 2010 r.
14:00 ZSS Kobylnica - GROM Turowo 13:62(2-12;2-10;6-16;3-14)
09:30 ZSS Kobylnica - UKS 16 Koszalin 8:102(0-25;2-18;4-34;2-25)
środa, 08 grudnia 2010 r.
18:30 SALOS Słupsk - ZSS Kobylnica 105:237-0;28-0;13-1;25-1)
sobota, 04 grudnia 2010 r.
13:00 Stolem Sierakowice - ZSS Kobylnica 20:0vo
11:30 ZSS Kobylnica - Olimpijczyk Drawsko Pom. 0:20vo
niedziela, 28 listopada 2010 r.
15:30 Victoria Dębnica Kaszubska - ZSS Kobylnica 68:14(14-3;20-0;20-4;14-7)
12:30 ZSS Kobylnica - Omega I Gdynia 3:66(0-8;1-18;0-24;2-16)
czwartek, 01 stycznia 1970 r.
00:00 Basket Miastko - ZSS Kobylnica 20:0vo
00:00 Siódemka II Sopot - ZSS Kobylnica 20:0vo
00:00 Omega II Gdynia - ZSS Kobylnica 20:0vo
00:00 ZSS Kobylnica - Omega II Gdynia 0:20vo
00:00 Stolem Sierakowice - ZSS Kobylnica 20:0vo
00:00 GROM Turowo - ZSS Kobylnica 20:0vo
00:00 Olimpijczyk Drawsko Pom. - ZSS Kobylnica 115:10
00:00 Basket Miastko - ZSS Kobylnica 90:7
00:00 Siódemka II Sopot - ZSS Kobylnica 49:6
00:00 GROM Turowo - ZSS Kobylnica 62:13
00:00 SALOS Szczecin - ZSS Kobylnica 20:0
00:00 ZSS Kobylnica - Stolem Sierakowice 0:20vo
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik średnia pkt suma liczba meczów
Leśkiewicz Jolanta8.0162
Szczerba Sandra4.9347
Kostrubiec Oliwia2.5104
Opala Estera2.02211
Dietner Karolina2.042
więcej
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI ZA 3
zawodnik Średnia za 3 suma liczba meczów
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Pkt Mecze Średnia Za 3 Tech Dysk
Pietraś RobertTRENER - -
Dietner Karolina b.d. b.d. 4 2 2 - - -
Gzowska Klaudia 1998 b.d. 8 10 0.8 - - -
Haręża Izabela 1998 b.d. 4 9 0.4 - - -
Kalisz Patrycja 1998 b.d. 11 11 1 - - -
Kostrubiec Oliwia 1998 b.d. 10 4 2.5 - - -
Laskowska Ewa 1999 b.d. - 5 0 - - -
Leśkiewicz Jolanta b.d. b.d. 16 2 8 - - -
Lipiejko Joanna 1998 b.d. 6 8 0.8 - - -
Opala Estera 1998 b.d. 22 11 2 - - -
Sitko Sara 1998 b.d. - 7 0 - - -
Szczerba Sandra 1998 b.d. 34 7 4.9 1 - -
Szczwczuk Agnieszka 1998 b.d. 2 11 0.2 - - -
Wielikdzień Aleksandra 1997 b.d. 6 3 2 - - -
Ślusarczyk Klaudia 1999 b.d. 2 8 0.3 - - -


REKORDY SEZONU

punkty:
14 - Leśkiewicz Jolanta
trafienia za 3:
1 - Szczerba Sandra
Redakcja | O serwisie | Zostań redaktorem
copyright 2014 , Provided by
0.82