Start Rozgrywki Drużyny Zawodnicy Sezony
Login:
Hasło:
 [załóż konto]

POLECAMY SERWISY


Sportowe Kaszuby.pl
Halowe.ligi.pl






TERMINARZ | OBSADY | PANEL ADMINISTRATORÓW

« powrót

MAT BET LIGA B: 1 KOLEJKA
niedziela, 15 października 2017 r.
09:30 GKS Grom Turowo - UKS Venus Jędrzejewo 66:47(19:14; 12:14; 21:5; 14:14)
11:00 UKS Kotwica 50 Kołobrzeg - SKS Starogard Gdański 27:85(2:28; 8:21; 6:18; 11:18)
12:30 UKS Venus Jędrzejewo - SKS Starogard Gdański 43:92(10:20; 10:21; 10:27; 13:24)
14:00 GKS Grom Turowo - UKS Kotwica 50 Kołobrzeg 78:24(17:4; 18:8; 24:2; 19:10)
niedziela, 29 października 2017 r.
10:00 UKS Jedynka Lębork - UKS Bliza Władysławowo 43:32Lębork, Piotra Skargi 52
11:30 SL Salos Słupsk - SKS Starogard Gdański 34:94Lębork, Piotra Skargi 52
13:00 SKS Starogard Gdański - UKS Bliza Władysławowo 83:45Lębork, Piotra Skargi 52
14:30 UKS Jedynka Lębork - SL Salos Słupsk 56:34Lębork, Piotra Skargi 52
sobota, 11 listopada 2017 r.
10:00 UKS 16 Koszalin - UKS Kotwica 50 Kołobrzeg 92:7Koszalin ul. Dąbka 1
11:30 UKS Kotwica 50 Kołobrzeg - UKS Jedynka Lębork 16:48Koszalin ul. Dąbka 1
13:00 Basket Szczecin - UKS Jedynka Lębork 12:70Koszalin ul. Dąbka 1
14:30 UKS 16 Koszalin - Basket Szczecin 79:3Koszalin ul. Dąbka 1
sobota, 18 listopada 2017 r.
10:00 SKS Starogard Gdański - GKS Grom Turowo 69:40(23-4;13-13;13-10;20-13)
11:30 UKS Jedynka Lębork - GKS Grom Turowo 36:60(10-15;10-8;10-12;6-25)
13:00 SKS Starogard Gdański - UKS Jedynka Lębork 57:31(16-6;18-8;9-7;14-10)
sobota, 25 listopada 2017 r.
10:00 SL Salos Słupsk - UKS 16 Koszalin 26:80(5-19;4-32;9-12;8-17)
11:30 UKS Bliza Władysławowo - UKS 16 Koszalin 47:78(9-18;15-17;13-25;10-18)
13:00 Akademia Mały Kosz Białogard - UKS Bliza Władysławowo 34:54(4-12;11-14;5-13;14-15)
14:30 SL Salos Słupsk - Akademia Mały Kosz Białogard 77:21(21-7;13-4;18-4;25-6)
sobota, 02 grudnia 2017 r.
00:00 UKS Venus Jędrzejewo - Basket Szczecin -:-odbędzie się w innym terminie
00:00 UKS Venus Jędrzejewo - SKS Starogard Gdański -:-odbędzie się w innym terminie
00:00 SKS Starogard Gdański - Basket Szczecin -:-odbędzie się w innym terminie
niedziela, 03 grudnia 2017 r.
09:00 UKS Bliza Władysławowo - UKS Jedynka Lębork 53:31(11-8;16-4;14-12;12-7)
10:30 SL Salos Słupsk - UKS Jedynka Lębork 41:32(9-4;13-14;7-10;12-4)
12:00 UKS Bliza Władysławowo - SL Salos Słupsk 58:33(22-6;14-12;12-8;10-7)
sobota, 09 grudnia 2017 r.
00:00 Akademia Mały Kosz Białogard - UKS Kotwica 50 Kołobrzeg -:-przełożony na inny termin
11:30 GKS Grom Turowo - Akademia Mały Kosz Białogard 82:15(26:4; 20:4; 13:0; 23:7)
niedziela, 17 grudnia 2017 r.
10:00 Akademia Mały Kosz Białogard - UKS 16 Koszalin 47:44(11:8; 7:18; 17:8; 12:10)
11:30 UKS 16 Koszalin - UKS Venus Jędrzejewo 22:66(6:21; 10:14; 4:19; 2:12)
13:00 Akademia Mały Kosz Białogard - UKS Venus Jędrzejewo 27:73(4-17;8-18;7-18;8-20)
sobota, 13 stycznia 2018 r.
09:30 SKS Starogard Gdański - UKS Bliza Władysławowo 45:21/9-6;17-8;7-5;12-2/
11:00 UKS Venus Jędrzejewo - UKS Bliza Władysławowo 46:47/8-18;13-6;10-15;15-8/
12:30 UKS Venus Jędrzejewo - SL Salos Słupsk 49:25/14-6;17-6;4-6;14-7/
14:00 SKS Starogard Gdański - SL Salos Słupsk 66:23/19-6;15-7;20-8;12-2/
niedziela, 11 lutego 2018 r.
10:00 UKS Kotwica 50 Kołobrzeg - Basket Szczecin 51:10(19-0;8-4;18-4;6-2)
11:30 Basket Szczecin - UKS 16 Koszalin 5:89(2-12;1-26;2-25;0-26)
13:00 UKS Kotwica 50 Kołobrzeg - UKS 16 Koszalin 11:94(2-24;2-24;0-26;7-20)
sobota, 17 lutego 2018 r.
10:00 UKS 16 Koszalin - SL Salos Słupsk 63:30Koszalin ul. Dąbka 1
11:30 Basket Szczecin - SL Salos Słupsk 19:83Koszalin ul. Dąbka 1
13:00 Akademia Mały Kosz Białogard - Basket Szczecin 52:15Koszalin ul. Dąbka 1
14:30 UKS 16 Koszalin - Akademia Mały Kosz Białogard 65:21Koszalin ul. Dąbka 1
niedziela, 04 marca 2018 r.
13:00 Basket Szczecin - Akademia Mały Kosz Białogard 13:46(4-6;3-12;4-10;2-18)
14:30 Akademia Mały Kosz Białogard - UKS Venus Jędrzejewo 21:44(0-18;6-4;10-10;5-12)
16:00 Basket Szczecin - UKS Venus Jędrzejewo 14:57(2-18;8-6;4-15;0-18)
niedziela, 11 marca 2018 r.
10:00 SL Salos Słupsk - UKS Bliza Władysławowo 55:58(8-19;8-8;20-15;19-16)
11:30 UKS Bliza Władysławowo - Basket Szczecin 79:14(15-6;20-2;20-2;24-4)
13:00 GKS Grom Turowo - Basket Szczecin 91:22(14-2;17-5;25-5;35-10)
14:30 SL Salos Słupsk - GKS Grom Turowo 54:52(11-13;14-15;12-11;17-13)
sobota, 24 marca 2018 r.
10:30 UKS Jedynka Lębork - Akademia Mały Kosz Białogard 38:21(11-10;2-5;14-6;12-0)
11:45 UKS Kotwica 50 Kołobrzeg - SKS Starogard Gdański 23:104(4-37;9-28;4-23;6-16)
13:00 SKS Starogard Gdański - Akademia Mały Kosz Białogard 72:19(24-6;22-5;13-6;12-2)
14:15 UKS Jedynka Lębork - UKS Kotwica 50 Kołobrzeg 63:37(15-10;12-10;12-13;22-5)
sobota, 07 kwietnia 2018 r.
10:00 UKS Venus Jędrzejewo - Basket Szczecin 95:10Trzcianka SP2 ul. Chopina 36
10:00 UKS Venus Jędrzejewo - UKS Kotwica 50 Kołobrzeg 79:37
11:30 Basket Szczecin - SKS Starogard Gdański 32:120Trzcianka SP2 ul. Chopina 36
13:00 UKS Venus Jędrzejewo - SKS Starogard Gdański 39:58Trzcianka SP2 ul. Chopina 36
sobota, 14 kwietnia 2018 r.
10:00 Akademia Mały Kosz Białogard - UKS Kotwica 50 Kołobrzeg 35:32(4-3;8-6;11-2;4-16; dogr. 8-5)
11:30 UKS Kotwica 50 Kołobrzeg - GKS Grom Turowo 26:84(3-22;10-20;6-28;7-14)
13:00 Akademia Mały Kosz Białogard - GKS Grom Turowo 20:51(2-13;2-15;7-7;9-16)
niedziela, 15 kwietnia 2018 r.
10:00 GKS Grom Turowo - UKS 16 Koszalin 39:59(11-18;7-12;14-18;7-11)
11:30 UKS Venus Jędrzejewo - SL Salos Słupsk 68:40Turowo
13:00 UKS 16 Koszalin - UKS Venus Jędrzejewo 94:38(25-13;24-12;23-5;22-8)
14:30 GKS Grom Turowo - SL Salos Słupsk 20:0vo
sobota, 21 kwietnia 2018 r.
00:00 Basket Szczecin - SL Salos Słupsk 20:0vo
15:45 SL Salos Słupsk - UKS Kotwica 50 Kołobrzeg 0:20vo
niedziela, 22 kwietnia 2018 r.
09:00 UKS Kotwica 50 Kołobrzeg - Akademia Mały Kosz Białogard 58:53(19-7;13-11;13-15;13-20)
10:00 UKS Kotwica 50 Kołobrzeg - SL Salos Słupsk 20:0vo
11:30 Akademia Mały Kosz Białogard - SL Salos Słupsk 20:0vo
sobota, 28 kwietnia 2018 r.
12:00 GKS Grom Turowo - UKS Jedynka Lębork 42:39(13:8; 9:12; 9:9; 11:10)
13:30 UKS Venus Jędrzejewo - UKS Jedynka Lębork 55:32(22:3; 7:11; 15:8; 11:10)
15:00 GKS Grom Turowo - UKS Venus Jędrzejewo 43:68(7:14; 14:14; 8:21; 14:19)
piątek, 11 maja 2018 r.
00:00 UKS Jedynka Lębork - Basket Szczecin 20:0vo
sobota, 12 maja 2018 r.
10:00 UKS Bliza Władysławowo - UKS Kotwica 50 Kołobrzeg 64:45(23-9;9-15;19-10;13-11)
11:30 Basket Szczecin - UKS Bliza Władysławowo 0:20vo
13:00 UKS Kotwica 50 Kołobrzeg - Basket Szczecin 20:0vo
15:00 UKS Bliza Władysławowo - GKS Grom Turowo 48:50(7-11;11-14;16-13;14-12)
17:30 Basket Szczecin - GKS Grom Turowo 0:20vo
18:00 GKS Grom Turowo - UKS Bliza Władysławowo 50:48
niedziela, 13 maja 2018 r.
11:00 Basket Szczecin - SKS Starogard Gdański 0:20vo
13:00 SKS Starogard Gdański - Akademia Mały Kosz Białogard 102:25(31-7;27-9;26-4;18-5)
14:30 UKS Jedynka Lębork - Akademia Mały Kosz Białogard 77:16(16-0;19-4;17-5;25-6)
sobota, 19 maja 2018 r.
10:00 UKS 16 Koszalin - UKS Jedynka Lębork 68:37Koszalin ul. Dąbka 1
11:15 UKS Bliza Władysławowo - UKS Venus Jędrzejewo 0:20vo
11:30 UKS Jedynka Lębork - UKS Venus Jędrzejewo 75:44(
13:45 UKS 16 Koszalin - UKS Bliza Władysławowo 20:0vo
niedziela, 20 maja 2018 r.
09:00 UKS Kotwica 50 Kołobrzeg - UKS Bliza Władysławowo 32:83(5-27;14-18;5-24;8-14)
10:30 Akademia Mały Kosz Białogard - UKS Bliza Władysławowo 16:62(4-13;1-15;3-17;8-17)
10:30 GKS Grom Turowo - SKS Starogard Gdański 47:58(12-19;18-10;12-19;5-10)
12:00 UKS 16 Koszalin - SKS Starogard Gdański 63:51(25-8;14-15;10-12;14-16)
13:30 GKS Grom Turowo - UKS 16 Koszalin 39:46(14-9;4-15;10-8;11-14)
wtorek, 22 maja 2018 r.
17:00 UKS Kotwica 50 Kołobrzeg - UKS Venus Jędrzejewo 37:79(5-19;12-22;8-25;12-13)
sobota, 26 maja 2018 r.
10:00 UKS Jedynka Lębork - SKS Starogard Gdański 61:49(12-19;15-9;18-10;16-11)
11:30 SKS Starogard Gdański - UKS 16 Koszalin 44:49(10-14;14-12;8-10;12-13)
13:00 UKS Jedynka Lębork - UKS 16 Koszalin 33:50(6-8;10-12;13-18;4-12)


Aby dodać komentarz zaloguj się.
 
Redakcja | O serwisie | Zostań redaktorem
© 2008-2018
POLECAMY: sport | lody forum | nocleg nad morzem | lody sklep | maszyny do lodów świderków |
0.11